Sam i Bellie mają córeczkę

Jestem przeszczęśliwy, mogąc podzielić się z wami najświeższą informacją: Isabella i Sam zostali dumnymi rodzicami dziewczynki – 19 lutego o 16.39 na świat przyszła ważąca 3200 g Eva Deia Branson. Joan i ja jesteśmy najszczęśliwszymi z dziadków, gdyż w ciągu zaledwie dwóch miesięcy przyszło na świat troje nasze ślicznych, zdrowych wnucząt. Rodzice Bellie, Mary Gaye i Jo, również są w ekstazie.

fot. Archiwum rodziny Bransonów

fot. Archiwum rodziny Bransonów

Byłem właśnie na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i nagle poczułem, że powinienem lecieć do Londynu, choć do terminu porodu był jeszcze tydzień. Udało mi się dotrzeć wraz z Joan do szpitala na czas i wciągu paru godzin od mojego lądowania w Londynie, Eva Deia przyszła na świat.

fot. Archiwum rodziny Bransonów

fot. Archiwum rodziny Bransonów

Patrzyłem, jak Bellie i Sam witają swoje dziecko na świecie – to była magiczna chwila. Nidgy nie widziałem ich szczęśliwszych, a Sam aż podskakiwał z radości. Zdecydowali sie nazwać córeczkę po babci sama Eve, drugie zaś imię pochodzi od nazwy jednej z najpiękniejszych wiosek na świecie – Deia na Majorce. Spędziliśmy tam całą rodziną mnóstwo szczęśliwych chwil w naszym małym hotelu La Residencia. Żeby było śmieszniej, Holly również myślała o takich imionach dla swoich dzieci, ale w końcu zdecydowała się na równie piękne Etta i Artie. Doskonałe imiona dla doskonałych dzieci!

Niedługo potem dumni rodzice mogli zabrać Evę Deię do domu, by poznała swoich kuzynów – bliźniaki Holly i Freddego, Ettę i Artiego. Z dwójką starszych szybko skoczyłem do sklepu po prezent urodzinowy, a potem spędziliśmy cudowne niedzielne popołudnie – wszyscy razem, z trójką dzieci. To początek nowego życia dla nas wszystkich.

Mój wuj Charlie, w liście z gratulacjami, który przysłał Samowi i Bellie, zacytował Marka Twaina: „Dwa najważniejsze dni twojego życia, to ten, w którym przyszedłeś na świat, i ten, w którym dowiedziałeś się, po co się urodziłeś”. Sam nie ująłbym tego lepiej!

Recent Posts

Leave a Comment

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera
fot.Virgin.comfot. Talli Osborne