Świętujemy Unity

Ponieważ w zeszłym tygodniu dokonaliśmy odsłony nowego SpaceShipTwo, zastanawiałem się nad znaczeniem tego wydarzenia i przyszłością Virgin Galactic. Podczas gdy czekałem za kurtyną, smakując urodę przepięknego VSS Unity na chwilę przed tym, zanim pokazaliśmy go światu, zapisałem kilka inspirujących słów, wypowiedzianych przez jednego z członków załogi (zawsze miej pod ręką notes!).

 

„Bez ludzi, którzy go wdrożą, twój biznesplan jest wart tyle, ile kartka, na której go zapisałeś”.

Ludzie, których udało nam się zgromadzić w Virgin Galactic i The Spaceship Company, dzień w dzień są moją inspiracją. Jak widzicie na filmie, żyją i oddychają naszą misją, poświęcając się dla niej całkowicie i czyniąc ogromny postęp. Jestem niezwykle dumny, że w tym uczestniczę.

świętujemy Unity„Przejść od marzenia spisanego na kartkach papieru do zbudowania unikalnego statku kosmicznego”. Łatwo zapomnieć, jak długą drogę przeszliśmy do miejsca, w którym dziś jesteśmy.

Jak powiedział profesor Stephen Hawking: „Wszyscy jesteśmy podróżnikami wspólnie podróżującymi w przyszłość”.

Richard i Unity“Myślimy o tych pojazdach niemal jak o naszych dzieciach, co czyni z nas rodzinę, i jesteśmy tak bardzo dumni, widząc, na co wyrastają”. Było to faktycznie spotkanie rodzinne, z czterema pokoleniami członków mojej familii obecnymi na prezentacji statku, z Evą-Deią, która ochrzciła VSS Unity mlekiem, jednocześnie świętując swoje pierwsze urodziny. Na wypadek, gdybyście pomyśleli, że chrzest przeszedł całkiem gładko i bezwypadkowo, oto zdjęcie, na którym widać, jak skutecznie mnie tym mlekiem oblała!

Eva-Deia chrzci UnitySłowo „rodzina” jest ostatnio bardzo często nadużywane w firmach, w których praca z rodzinnością nie ma nic wspólnego. Mam nadzieję, że pojawi się więcej firm, które rzeczywiście będą prowadzone w sposób rodzinny. Gdy wszystko idzie dobrze, każda z osób jest wówczas szczęśliwa, że może z pozostałymi świętować sukces. Gdy zaś ktoś z załogi przeżywa trudny okres, pozostali go wspierają. I właśnie w taki sposób pracujemy w Virgin Galactic, i tak zamierzamy nadal pracować.

team unity

(foto: 1.  Mark Greenberg/Virgin Galactic, 2. Jack Brockway/Virgin Galactic, 3. Virgin Galactic, 4. Ed Carreón/Virgin Galactic)

Recent Posts

Leave a Comment

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera
richard całusy65 najlepszych książek - 2