Bądź gotowy na przygodę życia

fot. virgin.com

Powinniśmy wszyscy aktywnie szukać przygód, z dziecięcą ciekawością podejmując dotąd niezrealizowane wyzwania. Nie ma nic lepszego niż zrobić coś, co do tej pory wydawało się niewykonalne.

Ponieważ prowadzony przez Virgin Galactic wyścig w przestrzeń nabiera rozpędu, zapytano mnie, czym, moim zdaniem, jest duch przygody. By poznać moją odpowiedź, obejrzyjcie wideo.

Moim zdaniem poszukiwacz przygód to ktoś, kto stara się niemożliwe uczynić możliwym. Wcielam tę myśl w życie i uważam, że największą z przygód jest podróż w kosmos. Łączy bowiem w sobie wiele wyzwań technicznych i osobistych, a ponadto daje jedyną w swoim rodzaju możliwość bycia pionierem i dotarcia w miejsce, w którym jak do tej pory było bardzo niewielu ludzi.

fot. virgin.comStawiając czoła takiemu wyzwaniu, otrzymamy nagrodę, która mówi sama za siebie: wyobraźcie sobie, że z oddali patrzycie na przepiękną kulę ziemską, doświadczacie uczucia całkowitej nieważkości i jednocześnie jesteście zaangażowani w działanie, które zmieni życie, jakie znamy, w bardzo pozytywny sposób.

Czy chcecie przeżyć przygodę Waszego życia? Możecie! Virgin Galactic oraz Land Rover nawiązały współpracę, w wyniku której możecie wygrać podróż w kosmos. Wystarczy wziąć udział w programie Galactic Discovery: nagrać krótki film lub zrobić serię zdjęć, na których odpowiecie na pytanie: Czym jest dla Ciebie duch przygody? Jeśli wygrasz, będziesz mógł przeżyć kosmiczną przygodę w towarzystwie trójki swoich przyjaciół.

Niech inspiracją będzie dla Ciebie ten film, nakręcony przez Virginię McKenna, Ranulpha Fiennesa i Beara Gryllsa w przepięknym porcie kosmicznym Spaceship America w Nowym Meksyku.

Recent Posts

Leave a Comment

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera