Filmy, na których płaczesz

Na zdjęciu: Film zawiera sceny, które mogą sprawić, że wrażliwy widz zacznie płakać, łkać, szlochać, lamentować, wyć, zawodzić, buczeć, ryczeć, beczeć lub kwilić. Poinformuj załogę, jeśli potrzebujesz chusteczki lub ramienia do wypłakania się.

„Wcale nie płaczę, tylko coś mi do oka wpadło…”

Zawsze, kiedy idziemy razem do kina, moje dzieciaki zabierają ze sobą pudełko chusteczek. Wiedzą, że niezależnie od tego, czy film jest smutny, czy wesoły, tatuś będzie ich potrzebował.

Czy zdarza ci się, że film tak bardzo cię wciąga, że zaczynasz płakać? Nie jesteś sam – to dlatego Virgin Atlantic wprowadziło ostrzeżenie dotyczące zdrowia emocjonalnego, pokazujące się przed emisją wyciskaczy łez.

Znak ostrzegawczy będzie się pojawiał przed rozpoczęciem filmu po to, by pasażerowie wiedzieli, że mają mieć swoje chusteczki w gotowości. Ci, którzy potrzebują ramienia do wypłakania się, mogą wcisnąć stosowny przycisk.

Latanie może być bardzo emocjonującym doświadczeniem. Ponad połowa respondentów naszej ankiety zgadza się z twierdzeniem, że podczas lotu zmysły są bardziej wyczulone niż zwykle. 41% mężczyzn przyznało, że chowa się pod kocem, by inni nie widzieli, jak ocierają łzy.

Recent Posts

Leave a Comment

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera
żródło: Virgin.com