Pożar na wyspie Necker

Pożar na necker island

źródło: www.virgin.com

Angielska gwiazda filmowa Kate Winslet wraz ze swym partnerem i dziećmi oraz pozostałymi gośćmi zdołała uciec z pożaru, który wybuchł w luksusowej willi miliardera Richarda Bransona na prywatnej wyspie Necker na Karaibach.

Pożar wybuchł w nocy, gdy w domu znajdowało się ok. 20 osób, w tym 90-letnia matka Bransona, Eve, i 29-letnia córka Holly – poinformował rzecznik biznesmena. Wszystkim udało się w porę opuścić płonący budynek i nikt nie ucierpiał.

-Dom jest kompletnie zniszczony. (…) Mieściło się tam moje biuro, straciłem tysiące zdjęć, co napawa mnie wielkim smutkiem- cytuje Bransona agencja Press Association. Miliarder powiedział, że będzie chciał odbudować dom “tak szybko, jak to możliwe”.

Pożar wybuchł ok. godz. 4 rano czasu lokalnego w trakcie silnej burzy z piorunami, która przechodziła nad wyspą należącą do Bransona. Przyczyny pożaru wciąż nie są znane, ale prawdopodobnie ogień wybuchł po uderzeniu pioruna – poinformowała agencja AP.

Rzeczniczka Kate Winslet, Sara Keene, potwierdziła, że 35-letnia aktorka, która zdobyła światową sławę jako gwiazda “Titanica”, grając u boku Leonardo DiCaprio, wyszła ze zdarzenia bez szwanku. Winslet ma dwoje dzieci: 10-letnią córkę Mię i 7-letniego syna Joe z małżeństw z reżyserami Jimem Threapletonem i Samem Mendesem.

60-letni obecnie Branson kupił wyspę Necker, należącą do archipelagu Brytyjskich Wysp Dziewiczych – zamorskiego terytorium Wielkiej Brytanii, w latach 80.

Źródło: PAP

Recent Posts

Leave a Comment

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera
Fot. virgin.com